چگونه whats app را در مرورگرمان باز کنیم

آیا می دانید نرم افزار whats app تنها به سیستم های گوشی و تبلتی محدود نمی شود و شما می توانید از آن در حالی که با لپ تاپ تان هم کار می کنید استفاده کنید؟

برای این کار باید ابتدا مرورگر گوگل کروم را نصب کنید سعی کنید که آخرین نسخه از این مرورگر را نصب کنید و بعد به آدرس زیر بروید:

http://web.whatsapp.com/

بعد از این می توانید صفحه ای مطابق زیر را مشاهده کنید:

WhatsApp_QR_code

اینجا یک کد کوچک OR مشاهده می کنید که باید آن را در گوشی خود اسکن کنید اما روش آن به صورت زیر است:

ابتدا آخرین نسخه ی واتس اپ را روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید. بعد ان را اجرا کنید و از میان گزینه ها به دنبال WhatsApp Web  باشید. توسط این بخش می توانید وارد بخش اسکن شوید. گوشی را روبروی این کد بگیرید تا گوشی کد را شناسایی کند. البته ممکن است لازم شود چند بار این کار را انجام دهید تا بالخره شناسایی صورت بگیرد.

Whatsapp_code

زمانی که شناسایی صورت گرفت به راحتی مرورگر شما را وارد برنامه ی آنلاین واتس اپ می کند

رابط کاربری نسخه تحت وب این برنامه بسیار شبیه به نسخه اپلیکیشنی آن است.

تمام کاربرانی که روی گوشی خود از واتس اپ استفاده می کنند، خواه بلک بری، خواه IOS خواه ویندوز فون و نوکیا و… می توانند از این شیوه استفاده کنند.

در این پنل می توانید برای دوستانتان فایل ارسال کنید، یا اینکه با آن ها به گفتگوی صوتی و متنی بپردازید.

در نهایت بعد از اتمام کار می توانید از سیستم خارج شوید و با گوشی خود برنامه را مدیریت کنید

WhatsApp-Web

همانطور که می دانید وایبر که رقیبی قدیمی برای واتس اپ به حساب می آید مدت هاست نسخه وی ویندوزی خود را ارائه کرده است که هر روز در حال به روز رسانی آن است. تنها محدودیت وایبر تحت ویندوز این است که نمی توان با آن فیلم برای کاربران ارسال کرد اما ارسال و دریافت تماس صوتی و متنی و تصویر کماکان وجود دارد.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.