پیش فروش گوشی LG V10 امروز و فردا در AT&T و T-Mobile + فروش اقساطی آن

ال جی مدت هاست که روی نسل جدید گوشی های خود کار کرده تا اینکه توانسته به تکنولوژی دست پیدا کند که آن را در گوشی های LG V10 خود پیاده سازی کند. حالا که خبر چندان جالبی از غول های موبایل نیست ال جی قرار است رونق تازه ای به بازار ببخشد. البته فراموش نکنیم که گوشی های مطرحی مثل آیفون و سامسونگ و گلسی های نابش، در اواخر سال های میلادی زایش دارند اما امروز  و فردا یعنی ۲۷ و ۲۸ اکتبر زمانی است که ال جی دوستان می توانند از دو سایت AT&T و T-Mobile  گوشی های خود را پیش خرید کنند. اگر هم بتوانند تحمل کنند تا ۶ نوامبر فرا برسد، می توانند خرید خود را از فروشگاه های مطرح انجام دهند.

ال جی به تولید گوشی های طلایی مشهور است اما این بار فقط برای رنگ های آبی و مشکی برنامه ریزی کرده است. بسیاری به دنبال این هستند که گوشی های خود را اقساطی خریداری کنند که می توانند برای این کار روز ۳۰ ام اکتبر به وب سایت АТ&T سر بزنند و حدود ۳۰۰ دلار را در ابتدا پرداخت کنند و مابقی هزینه را به صورت اقساطی به مدت دو سال پرداخت کنند

برای دریافت دیگر اخبار علمولوژی می توانید در خبرنامه ی این سایت عضو شوید و هر روز اخبار جالبی از دنیای تکنولوژی را دریافت کنید.

untitled1-660x330

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.