اولین گوشی سامسونگ با دوربین دوگانه

سرانجام وجود دوربین دوگانه در گوشی پرچمدار جدید سامسونگ تایید شد.

شرکت سامسونگ با وجود عنوان بزرگترین تولیدکننده گوشی هوشمند جهان، تاکنون از فناوری پرطرفدار دوربین دوگانه در گوشی های تولید خود استفاده نکرده است.

با استقبال گسترده از دوربین های دوگانه در گوشی های هوشمند، سامسونگ هم تاحدی به فکر اضافه کردن این ویژگی افتاد اما در پرچمدار سری S یعنی گلکسی  اس ۸ این قابلیت را ایجاد نکرد.

پس ازعرضه گلکسی S8 و عدم استفاده از دوربین دوگانه، شایعات زیادی در مورد تعبیه این سیستم در پرچمدار  نوت ۸  توسط سامسونگ بر سر زبان ها افتاد تا سرانجام این گمانه زنی ها با انتشار تصویری زنده از این فبلت، یازده  روز قبل از رونمایی رسمی آن در  تاریخ اول شهریور تایید شود.

ایوان بلس، معروفترین، معتبرترین و مشهورترین افشاگر اطلاعات گوشی های هوشمند قبل از عرضه رسمی با انتشار تصویری از فبلت گلکسی نوت ۸ سامسونگ  داخل یک قاب در صفحه توئیتر خود که البته  با کیفیت و زاویه نامناسبی گرفته شده است  وجود دوربین دوگانه در نوت ۸ را تایید کرد.

اطلاعاتی که از این تصویر به دست می آید، وجود دوربین دوگانه با فلش LEd  و قرار گرفتن حسگر اثر انگشت در جایی دورتر نسبت به دوربین در مقایسه با اس ۸ است تا به جای حسگر دوربین لمس نشود.

تهران آهن

خرید و فروش انواع آهن آلات در تهران آهن قیمت پروفیل قیمت تیرآهن قیمت نبشی https://tehran-ahan.com مرجع خرید و فروش تخصصی قوطی و پروفیل ،انواع Z.انواع لوله، ستونی ، ورق ،نبشی ،ناودانی 🏧با تهران آهن مطمعن خرید کنید🏧 جهت سفارش و استعلام آخرین قیمت با شماره های: ☎️۰۲۱۸۸۸۳۰۱۶۰ ☎️۰۲۱۸۸۳۲۱۳۳۰ https://t.me/Tehran_ahan 📠 ۰۲۱۸۸۸۶۰۱۵۶

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *