iPhone 7 به جای یک جک هدفون آیا بر اسپیکرهایش خواهد افزود؟

شایعات حاکی از آن است که iPhone 7 به جای جک هدفون یک اسپیکر دیگر خواهد داشت

به نظر قطعی می آید که اپل جک هدفون را از آیفون ۷ بر خواهد داشت و شایعاتی مبتنی بر اینکه اپل برنامه هایی برای ارتقا بخشی کیفیت صدای خود دستگاه دارد وجود دارد. حال گزارشاتی به دستمان رسیده است که حاکی از آن است که بخشی این ارتقا بخشی ها شامل اضافه کرد اسپیکر دوم می شود.

Rumor-claims-iPhone-7-may-add-second-speaker-in-place-of-the-headphone-jack

طبق یادداشت های تحقیقای انجام شده توسط محققان Blayne Curtis و Christopher Hemmelgarn اپل از یک آمپلی فایر ساخت Cirrus Logic برای توان بخشی اسپیکر دوم استفاده خواهد کرد که به احتمال زیاد این قطعه در جای سابق جک هدفون قرار خواهد گرفت. این بدین معنا نیست که ایفون ۷  بهترین صدای استریو را تولید می کند زیر بر خلاف داشتن دو اسپیکر هر دوی آن ها در بخش پایینی قرار دارند.  به هر حال  این گزارش همچنین خاطر نشان کرد که آیفون ۷ دیگر از نویز کنسلینگ پویا استفاده نخواهد کرد بلکه به جایش از یک کدک دیجیتال بهره خواهد برد که در نتیجه آن یک سیستم حذف نویز پیش فرض یکی از از آپگرید های آیفون ۷s خواهد شد.

یکی دیگر از بخش های جالب در این گزارش درباره محصولاتی که همراه جعبه آیفون ۷ خواهند بود. شایعات قبلی حکایت از این داشت که اپل هدفون های بلوتوث را برای آیفون جدید قرار می دهد اما گزارشات جدید منطقی به نظر می رسند چون این گزارشات می گویند که هدست جدید از طریق کابل لایتنینگ به جای جک هدفون استفاده می کنند. این بسیار منطقی تر است زیرا از اپل انتظار می رود که از تکنولوژی خودش به جای یک استانداردی مثل بلوتوث حمایت کند.

به طور کلی این شایعات همه حاکی از این هستند که اپل می خواهد کیفیت محصولات خود را ارتقا دهد تا بتواند در بحبوحه ی کنونی که رقبا حسابی در حال فعالیت هستند جایگاه اساسی خود را حفظ کند و بدین صورت کاربرانش را حفظ کند.

هر چند گزارشاتی که از آمریکا می رسد حاکی از این است که ۴۰ درصد از اندرویدی های این کشور به سمت اپل امده اند اما بعید نیست با وجود کمی خطا در عملکرد کنونی اپل، علاوه بر همان ۴۰ درصد شمار دیگری از کاربران تعصبی اپل به اندروید بپیوندند چرا که آن ها صرفا به این توجه دارند که بتوانند رابط کاربری خوب، امکانات موثر و به طور کلی همراه همیشه مفید داشته باشند.

برای برخورداری از مقالات جدید علمولوژی می توانید هم اکنون ایمیل خود را در خبرنامه سایت ثبت کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.